• ATIK SU DALGIÇ ELEKTROPOMPLAR
  Evsel ve endüstriyel atık suların taşınmasında kullanılan Atık su pompaları,kullanım alanları dikkate alınarak ,genel kullanım ihtiyaçlarına cevap verebilecek özelliklerde üretilmektedir. Ürünlerimiz kullanım alanında maksimum verimle çalışarak, enerji tüketimi asgari seviyededir. TS EN 12599 (Pompalar-Dalgıç-Pis su için) standartların belirlemiş olduğu şartlara uygun olarak üretilirler.
 • YANGIN GRUPLARI
  Yangınla mücadelede kullanılan Makina ve ekipmanlar içerisinde Söndürme Sistemleri hayati bir öneme sahiptir. Sulu söndürme sistemlerinin en önemli ekipmanı, söndürmede kullanılacak suyu basınçlandıran "Pompa ve Hidrofor" gruplarıdır. Yangın Pompaları; Sprinkler tesisatı, Yangın Dolapları ve Hidrant tesisatlarının basınçlandırırlar.
 • HİDROFOR SİSTEMLERİ
  Kontrol panosu ile; faz-faz arası / faz-nötr arası gerilim okuma, otomatik test ve solenoid valf çıkışı, basınç transmitteri ile çalışma, her pompanın çalışma süresini görebilme, eşit yaşlandırma (Rotasyon), şalt sayılarını ayarlayabilme, pompa akımlarını izleyebilme ve birçok özellik sağlanabilmektedir.
 • KADEMELİ POMPALAR
  Kademeli pompalar yoğunluğu fazla olmayan,partekül içermeyen sıvıları basınçlandırmak veya irtifalı yerlere su nakili yapmak amacı ile üretilmektedir.
 • SLGM POMPALAR
  SLGM tipi pompalar dakikada 1450 devir üretir. Yatay milli, monoblok (pompa, motor miline direkt akuple), mekanik salmastralı olarak pik malzemeden üretilmiş olup "düşük basınçlarda yüksek debi değerleri" ile tarımsal sulama, temiz su drenaj uygulamalarında kullanılabilinir.
 • YANGINLA MÜCADELE HİDROFORLARI
  TS 11939 (Sıvılaştırılmış Petrol Gazları (LPG)-İkmal İstasyonu –Karayolu Taşıtları için-Emniyet Kuralları ) yönetmeliği kapsamında;
  Madde 5.5.4 : "İstasyon sahası içerisinde, çapraz ve karşılıklı konumda, 2 adet spiral hortumlu yangın dolabı ve 1 adet sis lansı bulunmalı; bunlar için en az 20 m³ kapasitede yangın suyu deposu tesis edilmeli ve yangın dolapları 700 kPa basıncı olan POMPA ile su deposuna bağlanmalıdır."
HABERLER & DUYURULAR
YENİ ÜRÜNLER
BAYİLER & SERVİSLER
Samsun Organize Sana ...
06.02.2015

Samsun Organize Sanayi Bölgesine ilk temeli atarak, ...

Domak Pompa A.Ş. ola ...
29.01.2015

Filo kiralama tercihimizi Onur Otomotiv'den yana kullandı ...

[ Tüm Haberler ]
AST 680 K2 60HP
21.05.2015
PİK GÖVDELİ TRİFAZE ATIK SU DALGIÇ ELEKTROPOMPLAR (1450 d/d) ...
KPM40 TİPİ
21.05.2015
YATAY MİLLİ KADEMELİ MONOBLOK ELEKTROPOMPLAR
[ Tüm Ürünler ]
Sipariş Formu
Sipariş formunu kullanarak, hızlı sipariş verebilirsiniz.
E-Katalog
Ürünlerimize ait kataloglara online olarak ulaşabilirsiniz.
Teknik Bilgiler
Ürünlerimiz hakkında teknik bilgiler için tıklayınız.
Videolar
Ürünlerimize ait videolaraburadan ulaşabilirsiniz.
Copyright © 2013 - Bu sitenin tüm hakları saklıdır.
info@domak.com.tr | +90 362 266 80 50
Powered by Sis Teknoloji