Domak Pompa ve Mak. San. A.Ş. / KURUMSAL
Kurumsal > Hakkımızda
Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı
Hakkımızda
Misyon ve Vizyon
Kalite Politikası
Belgelerimiz
Müşteri Memnuniyet Anketi
İnsan Kaynakları
Videolar
Kişisel Verilerin Korunması
 
Hakkımızda

Kuruluşu 1962 yılına dayanan şirketler grubunun bir kolu olarak Samsun Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında su pompası üreten DOMAK Pompa; Dünya pompacılığındaki  gelişmeleri, yeni teknoloji ve imalat sistemlerini, kendisine özgü kalite anlayışı ile birleştirerek üretimlerini yapmaktadır.
 
Üretimler, döküm işlemi dahil olmak üzere bütün safhalarıyla tek çatı altında yapılmaktadır. Burada amaç, üretimi bütün aşamalarında izleyerek kaliteyi önce parça bazında yakalamaktır.DOMAK Pompa'da bu gün 500 çeşit ‘in üzerinde pompa ve hidrofor üretililip satışa arz edilmektedir. Bu ürünler;Monoblok veya Kaplin Bağlantılı ,Kademeli-Kademesiz,Dikey ve Yatay Pompalar,Temiz ve Atık Su Dalgıç Pompaları ,Hidrofor sistemlerinden oluşmaktadır.
 
Müşterilerin sipariş talepleri maddi boyutuna bakılmaksızın son noktasına kadar takip edilerek en hızlı bir şekilde sevk edilir.Domak; ürünlerinin garanti süresi içerisinde veya garanti süresi sonrasında, ürünün yaşına bakılmaksızın, yedek parça sevkiyatı, servis ve onarım işlemleri de yine çok hızlı bir şekilde sonuçlandırılmaktadır.DOMAK pompa sektör’ deki yerini, Kaliteli ürünleri, uygun fiyatları, tutarlı satış politikaları ve bütün bunların sonucunda ulaştığı büyük DOMAK markası gerçeğine borçludur.
  
Bundan sonrada; su pompalarıyla yapılacak işlerde, günün ihtiyacı ne olacaksa, DOMAK pompa da her zamanki gibi, bu ihtiyaçlara cevap vermek üzere, sektördeki yerinde ,talepleri karşılamak üzere hazır bekliyor olacaktır.

+90 (362) 266 80 50
Domak Pompa ve Mak. San. A.Ş.
Şabanoğlu OSB Mah. Adnan Kahveci Blv. No: 46/1 Tekkeköy/SAMSUN
info@domak.com.tr - www.domak.com.tr / Tüm hakları saklıdır.
Kişisel Verilerin Korunması
Powered by Sis Teknoloji